Jsem certifikovaný cvičitel následujících stylů

Taijuguan 24, 40, 42, 88

cvičitel

Qigoug Jin Jang 

cvičitel

ZEN CHIATSU

masér

I. a II. stupeň REIKI

masér

TCHAI-TI-ČCHUAN

cvičitel

Rekondiční a regenerační masér

masér


Vyučuji Tchai-ti-čchun styl Jang. Další školy taičičuanu co se cvičí jsou styl Čen, dvě školy stylu Wu a styl Sun .

Sestava 24 taičičuan je základní sestavou se kterou se zájemci o toto cvičení seznamují. Je nejjednodušší sestavou, oblíbenou pro její zdravotní účinky.

Sestava 42 taičičuan vznikla s požadavkem o možnost soutěžení a prezentace tohoto cvičení. Je složena se stylů Taičičuanu Jang, Wu, Sun, Čen.

Sestava 40 Yang je nejmladší sestavou čistého stylu Yang.

Existují další krátké sestavy, které se cvičí. Sestava 88 vycházející ze starých sestav a konkrétně s touto se dříve seznamovali začátečníci a 48 její tvůrce patřil mezi stoupence Fa-lung-gong a ten byl v Číně zakázán.

Já sám jsem se nejdříve učil sestavu 48, později se učil 24 a udělal si cvičitelský kurz cvičitelů TČC ( tradiční čínské cvičení ). Další sestavu co jsem se učil 88. Následovali sestavy 42, 40. Sestavy čínského meče 37, 42. Sestavu dlouhá hůl a sestavu šavlí jsem se učil u ruských učitelů. Stal jsem se instruktorem pro jižní Moravu v sestavě 108 forem Tai-chi . Toto cvičení už neučím. Nabízeli jsme cvičení pro lidi s roztroušenou sklerózou, v domovech pro seniory, cvičil jsem ve sdružení Prah bezplatně 5 let pro jejich klienty.

Měl jsem štěstí na možnost cvičit u učitelů z Francie, Anglie, Číny, Ruska, Rakouska i rodiný styl bači čuan. Stále se je, ale potřeba učit novým věcem.